507 056 841


kwalifikowane nasiona siewne

Żyto ozime Dańkowskie Rubin, Żyto ozime Dańkowskie Granat, Pszenica ozima Wilejka, Pszenica Ozima Tytanika, Pszenica jara Mandaryna, Owies Breton, Owies Romulus, Owies Bingo, Groch siewny Batuta

„Pomimo pozornie większych kosztów, wszystkie przesłanki przemawiają za stosowaniem kwalifikowanego materiału siewnego. To się po prostu opłaca.”

Kazimierz Siatkowski, właściciel i rolnik

Nie jesteśmy tylko dystrybutorem kwalifikowanego materiału siewnego ale także jego producentem w naszym własnym gospodarstwie rolnym w Strubnie na Warmii. Staranie przeprowadzamy cały proces namnażania materiału siewnego z materiału bazowego tak aby otrzymać jak najlepszy i najdorodniejszy materiał w kategorii C/1. Sami również wysiewany wyprodukowane przez nas nasiona dlatego szczerze polecić możemy je również innym Rolnikom

Od kilku lat skupiamy naszą współprace z jedną z czołowych firm hodowlanych na polskim rynku żbóż czyli firmą Danko Hodowla Roślin sp. z o.o. Jest to hodowca sprawdzonych i bardzo dobrych odmian pszenicy, żyta, pszenżyta i jęczmienia (i innych), zajmujacych najwyższe pozycje w badaniach COBORU. W obecnym sezonie posiadamy również w ofercie odmiany z HR-Strzelce.

W sezonie jesień 2023 szczególnie polecamy i oferujemy w sprzedaży kwalifikowane nasiona żyta ozimego odmiany Dańkowskie Granat oraz pszenicy ozimej Wilejka i Euforia. Dokładną ofertę na wspomniane nasiona znajdziedzie Państwo w zakładkach obok.

Na zasiewy wiosnenne 2024 r. przygotowujemy dla Państwa ofertę kwalifikowanego materiału siewnego grochu siewnego odmiany Batuta oraz Olimp i owsa Rambo. Są to odmiany również z hodowli Danko i HR-Strzelce, które zdobyły już wiarygodnośc i zaufanie producentów, a które osobiście także możemy polecić do uprawy opierając się na własnym bardzo pozytywnym doświadczeniu w uprawach tych odmian.


Usługa workowania materiałów sypkich.

Po sezonie, za wcześniejszym zamówieniem świadczymi usługi workowania materiałów sypkich.

  • Profesjonalna linia ważąco-workująca.
  • Możliwości workowania porcji o masie od 5 kg do 75 kg w workach o pojemności od 20-150 l
  • Profesjonalna kadra
  • Workowanie wszystkich materiałów sypkich.
  • Możliwość zapewnienia worków, palet i innych elementów pakownych
  • Finalne przygotowanie workowanych materiaów do wysyłki lub konwekcjonowania

Jesteśmy otwarci na współprace i kontakt.

  • Macie Państwo pytanie odnośnie naszej oferty?
  • Chcieliby Państwo dokonać zamówienia?
  • Interesuje Państwa wspołpraca z nami w zakresie reprodukcji materiału siewnego?
  • Szukacie Państwo transportu, magazynu, lub chcecie zlecić usługę workowania materiału sypkiego?